Poznaj nas

Omega Partner to firma, która zajmuje się obróbką różnorodnych wyrobów stalowych oraz produkowaniem konstrukcji, takich jak wiaty rowerowe, przystankowe czy sportowe, a także trybuny czy palarnie zewnętrzne. Na rynku działamy od 2007 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam zaprojektować nasze usługi w taki sposób, by były w stanie sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Dzięki temu nasze konstrukcje można spotkać w różnych miejscach przestrzeni publicznej w całym kraju.

Doświadczona kadra specjalistów

Za sukcesem naszej firmy stoi oczywiście doświadczona kadra pracowników, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz umiejętności, pozwalające im na budowanie konstrukcji takich jak wiaty przystankowe lub rowerowe, trybuny sportowe czy palarnie zewnętrzne, w taki sposób, by były trwałe, odporne na uszkodzenia, a do tego estetyczne.

Bogaty park maszynowy i profesjonalne narzędzia

Chcąc realizować nasze usługi na najwyższym poziomie, jako producent wiat wyposażyliśmy nasza firmę w nowoczesne urządzenia oraz narzędzia, które pozwalają nam na sprawną realizację wszystkich zleceń. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem od obróbki metalu, jak i narzędziami, które ułatwiają nam montaż przygotowanych wcześniej konstrukcji.

Transport gotowych wyrobów

Jako producent dbamy o to, by oferować klientom rozwiązania mogące jak najlepiej sprostać ich potrzebom, dlatego wykonane przez nas konstrukcje transportujemy w miejsce wyznaczone przez klienta. Zależnie od sytuacji, korzystamy z własnych środków transportu lub pomocy sprawdzonych firm transportowych, z którymi współpracujemy od dawna.

Poznaj nas bliżej

montaz - O firmie
Montaż poliwęglanu pokrywającego wiatę wymaga odpowiednich narzędzi, wiedzy i doświadczenia.

Wiaty oraz inne nasze wyroby o gabarytach uniemożliwiających ich transport w całości są montowane w całość u naszego klienta. Profesjonalna ekipa monterska poradzi sobie z każdym zadaniem.

trybuna z dachem66 - O firmie
Transport gotowych wiat.
transport2 - O firmie

Gotowe wyroby transportujemy własnym dedykowanym transportem lub korzystamy ze sprawdzonych firm zewnętrznych. Mamy pewność, że zamówiony produkt dojedzie do Państwa w idealnym stanie i punktualnie na czas.

transport - O firmie
Pomoc drogowa Leszno – usługi transportowe F.H.U „Kasia”

Firma w liczbach

  • Działamy od 2007 roku
  • 17540 wykonanych wiat i zadaszeń,
  • 4688 zrealizowanych zamówień  i zleceń
  • 319 gmin na terenie kraju z naszymi wiatami ustawionymi w przestrzeni publicznej.
  • 12 – Stała współpraca ze sklepami internetowymi i firmami handlującymi naszymi produktami
craft 3498906 960 720 - O firmie

Skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy,
wycenimy i rozpoczniemy wspólny projekt!

    Skorzystaj z formularza i zapytaj o ofertę    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności