Gięcie prostokątnych profili stalowych walcarką numeryczną

Bardzo chętnie współpracujemy z klientami, świadcząc dla nich usługi związane z obróbką elementów metalowych. Jesteśmy w stanie tworzyć dla nich różnorodne półprodukty, mogące sprostać ich potrzebom oraz wpasowujące się w ich procesy produkcyjne. Wszystkie realizacje przeprowadzane są terminowo i z dbałością o szczegóły. Dzięki czemu klienci mogą być zadowoleni ze współpracy.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym znajduje się walcarka numeryczna. Przy jej pomocy jesteśmy w stanie świadczyć usługi związane z gięciem prostokątnych profili stalowych.

Usługi dostosowane do potrzeb różnorodnych przedsiębiorstw

Gięcie to jeden z podstawowych sposobów obróbki stali. W procesie produkcyjnym, przy pomocy specjalistycznych maszyn nazywanych giętarkami, materiał jest poddawany obróbce polegającej na zmianie jego krzywizn. Korzystając z walcarki numerycznej, można przekształcić prosty profil w dowolny łuk lub nawet w okrąg.

Profile stalowe po obróbce walcarką mogą być wykorzystane jako element różnorodnych konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić gięcie profili znacznie różniących się między sobą długością czy szerokością, dzięki czemu możemy sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Nowoczesna walcarka numeryczna sprawia, że jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wysoką powtarzalność co jest szczególnie ważne w przypadku obróbki większej liczby elementów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Szukasz firmy, której zlecisz gięcie prostokątnych profili stalowych walcarką numeryczną? Zachęcamy do kontaktu! Bardzo chętnie podejmujemy się zarówno jednorazowych usług, jak i stałej współpracy. Do wszystkich realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o dokładność i jak najwyższy poziom realizacji.

Swoją ofertę opracowaliśmy w taki sposób, by była dostosowana do różnorodnych potrzeb. W celu uzgodnienia szczegółów realizacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie pytań nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i udzielą możliwie wyczerpujących odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy,
wycenimy i rozpoczniemy wspólny projekt!

    Skorzystaj z formularza i zapytaj o ofertę    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności