Gięcie blachy sterowaną numerycznie prasą krawędziową

Firma Omega Partner świadczy dla swoich klientów usługi związane z obróbką blachy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam realizować usługi mogące sprostać potrzebom różnorodnych klientów. Jedną z oferowanych przez nas usług jest gięcie blachy sterowaną numerycznie prasą krawędziową.

Gięcie blachy

Prasy krawędziowe to nowoczesne urządzenia, które są sterowane komputerowo i pozwalają na osiągnięcie niezwykle precyzyjnych rezultatów. W efekcie możliwe jest osiągnięcie bardzo wysokiej powtarzalności. Gotowe produkty dokładnie odpowiadają założeniom projektu. Proces gięcia blachy przy pomocy pracy przebiega wzdłuż określonej krawędzi, która jest tworzona za pomocą matrycy oraz stempla, między którymi umieszcza się obrabiany materiał. Stempel naciska na blachę z dużą siłą, dzięki czemu doprowadza do jego wygięcia.

Urządzenia tego typu znajdują wiele zastosowań, dlatego mogą być wykorzystane w wielu dziedzinach przemysłu. Przy ich pomocy obrabiamy różnorodne materiały, takie jak np.:

  • stal,
  • nikiel
  • aluminium,
  • mosiądz.

Korzystając z prasy krawędziowej można nadać im wybrany kształt. Blachy z tych materiałów są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu. Po gięciu na prasie krawędziowej mogą stanowić gotowy element lub półprodukt przeznaczony do dalszej obróbki.

Dzięki temu, że jesteśmy w stanie przeprowadzić gięcie blachy o różnej grubości, jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Korzystając z naszej usługi można zlecić nam np. przygotowanie detali, które nasi klienci wykorzystają w późniejszym procesie produkcyjnym.

Zachęcamy do kontaktu

Reasumując, jeśli szukasz firmy, która zrealizuje usługi w sposób profesjonalny i bezproblemowy, a jednocześnie zapewni sprawną oraz szybką realizację, zachęcamy do kontaktu. Omega Partner oferuje usługi mogące sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Skorzystanie z oferty to gwarancja szybkiej realizacji usługi oraz otrzymania powtarzalnych produktów o parametrach dostosowanych do konkretnych potrzeb. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy,
wycenimy i rozpoczniemy wspólny projekt!

    Skorzystaj z formularza i zapytaj o ofertę    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności