NOWY MODEL WIATY PALARNI - LAMBDA.

26 sierpnia, 2022

W naszej ofercie pojawił się nowy model wiaty palarni – typ „Lambda”. To efektowna wiata o stalowej konstrukcji malowanej proszkowo i obiciu dachu i ścian ze szkła hartowanego firmy http://www.urbanski.biz.pl. Wykorzystane do tego celu szkło może mieć różne kolory. Do wiaty przedstawionej na zdjęciach zastosowaliśmy na dach szkło w kolorze grafitowym. Takie szkło które ogranicza intensywność promieniowania słonecznego i dodaje wiacie nowoczesnego wyglądu. Dla tej wiaty zaprojektowaliśmy też nowy design ławki dla jej użytkowników. Zastosowanie okrągłych rur dodaje ławce ergonomii, a plastikowe profile ławkowe z PCV zapewniają wieloletnią trwałość bez konieczności ich konserwacji. Ten nowy model wiaty jest też bardzo praktyczny. Zapewnia sporo miejsc zarówno stojących jak i siedzących, duże powierzchnie szyb w ścianach gwarantują bardzo dobrą widoczność, a wystający poza obrys wiaty dach skutecznie chroni przed opadami deszczu. Więcej modeli wiat palarni jest na naszej stronie: https://omegapartner.eu/oferta/wiaty-dla-palaczy-palarnie/.

Nowy model wiaty palarni typu „Lambda” nadaje się też idealnie do wykorzystania jako wiata przystankowa. Pasażerowie korzystający z tej wiaty niewątpliwie docenią zamontowaną w niej wygodną i długą ławkę, oraz bardzo dobrą ochronę przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Zapewne też, przystanek w takiej formie doda uroku każdej lokalizacji i dobrze wpisze się w nowoczesne dzielnice naszych miast.

lawka1 - NOWY MODEL WIATY PALARNI -  TYP "LAMBDA"
Ławka wiaty Lambda

Skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy,
wycenimy i rozpoczniemy wspólny projekt!

    Skorzystaj z formularza i zapytaj o ofertę    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności