palarnie zewnętrzne

22 lipca, 2022

Trudno wyobrazić sobie nowoczesne przestrzenie bez wyodrębnionych miejsc, w których można w spokoju zapalić, nie narażając osób postronnych na szkodliwe działanie dymu papierosowego. Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponują im starannie zaprojektowane palarnie zewnętrzne, które idealnie wpisują się w istniejącą infrastrukturę.

Tego rodzaju użyteczne wiaty znacznie ułatwiają zachowanie porządku przed budynkiem, tworząc reprezentatywną i bezpieczną strefę w otoczeniu firmy czy instytucji. Zastanawiasz się, czy warto postawić tego rodzaju konstrukcję i na jaki jej typ się zdecydować? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem na ten temat.

Wiaty dla palaczy

Czym odznaczają się takie konstrukcje? Podstawową cechą każdej wiaty zewnętrznej powinna być wysoka wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne czy czynniki mechaniczne. Stabilność i trwałość, a także wiążące się z nimi bezpieczeństwo, zapewnia wykorzystanie w produkcji wiat odpowiednich materiałów.

Wytrzymałe konstrukcje są zbudowane ze stali, która zostaje obita poliwęglanem bądź szkłem hartowanym. Zastosowanie atestowanego poliwęglanu litego pozwala na otrzymanie zadaszeń na zakrzywionych powierzchniach. Warto podkreślić, iż ten materiał chroni przed działaniem promieni UV, dlatego obite nią konstrukcje stanowią doskonałe zabezpieczenie przed słońcem dla osób korzystających z nich latem. Wszystkie palarnie zewnętrzne chronią również przed podmuchami wiatru oraz opadami deszczu, śniegu czy gradu.

Jaką palarnię zewnętrzną wybrać?

Firma Omega Partner przygotowała wiele typów tego rodzaju konstrukcji, które mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. W ofercie znajdziesz gotowe projekty, ale przygotowujemy również personalizowane palarnie na indywidualne zamówienia. Wśród realizacji wymienić można funkcjonalny model Omega 1 ze szkłem hartowanym o grubości 8 mm lub Omega 2 z poliwęglanem komorowym o grubości 6 mm. Równie atrakcyjny jest wariant Omega 3 z zamontowaną ławeczką czy inne popularne wśród klientów konstrukcje zewnętrzne: Gamma, Futura, City, Sigma, Panel oraz Glass.

Skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy,
wycenimy i rozpoczniemy wspólny projekt!

    Skorzystaj z formularza i zapytaj o ofertę    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności