Klienci wybierają wiaty rowerowe serii Tytan.

15 czerwca, 2022

Wiaty rowerowe serii Tytan na trwałe już wpisały się w przestrzeń publiczną naszych miast. W obecnym roku to najczęściej wybierany model i jego popularność wśród klientów stale rośnie. To nie przypadek, ponieważ wiaty te spełniają wiele funkcji, nie tylko chronią rowery przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, porządkują przestrzeń, ale również stanowią ciekawy element architektoniczny. Poprzez swój niepowtarzalny i nowoczesny design stanowią interesującą i oryginalną formę przestrzenną. Prosty geometryczny kształt, wyraźna ostra forma i nowoczesne materiały odróżniają wiaty Tytan od innych konstrukcji o tym przeznaczeniu.

Niewątpliwą zaletą wiat Tytan jest ich solidna konstrukcja wykonana ze stalowych profili zamkniętych o dużej wytrzymałości mechanicznej. Umożliwia to zastosowanie jako wypełnienia dachu i ścian tej wiaty trwałego szkła hartowanego. Opcjonalnie, zamiast szkła można tu zastosować poliwęglan komorowy w różnych wariantach kolorystycznych. Zabezpieczenie antykorozyjne wiat to obecnie jeden z podstawowych wymogów stawianych przez inwestorów takich konstrukcji. Aby spełnić ich oczekiwania, wiaty tego typu są standardowo cynkowane i malowane proszkowo na wskazany przez zamawiającego kolor z palety RAL.

Uzupełnieniem każdej wiaty rowerowej są stojaki rowerowe. Mamy ich w swojej ofercie wiele, ale dla serii Tytan polecamy dedykowany stojak dopasowany wizualnie do kształtu wiaty. Poprzez odwzorowanie w nim kształtu wiaty i umieszczenie go w nieoczywistej odwróconej pozycji, uzyskuję się ciekawy efekt i wizualne zrównoważenie kompozycji. Sam stojak służy do oparcia i przypięcia do niego roweru. Ukośna belka górna stojaka, pozwala dopasować wysokość zapięci do ram rowerowych różnych wielkości.

Inwestorzy często zadają pytanie, ile rowerów mogą pomieścić wiaty rowerowe serii Tytan. Przyjmujemy, że na jednym metrze długości wiaty umieszczamy jeden stojak rowerowy, który podpiera dwa rowery. A jak może być długość takiej wiaty? Praktycznie nieograniczona. To wiata modułowa i poprzez zamontowanie kolejnych modułów uzyskujemy pożądaną długość wiaty.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące wiat rowerowych naszej produkcji to prosimy o kontakt.

Przykładowe realizacje

Tytan 10 mb szklo 1 - Klienci wybierają wiaty rowerowe serii Tytan.
Wiata Tytan, dach tył i boki ze szkła hartowanego.
Klienci wybierają wiaty rowerowe serii Tytan. - Klienci wybierają wiaty rowerowe serii Tytan.
Wiata Tytan, dach obity poliwęglanem komorowym.
Tytan poliweglan 1 - Klienci wybierają wiaty rowerowe serii Tytan.
Tytan poliweglan2 1 - Klienci wybierają wiaty rowerowe serii Tytan.

Skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy,
wycenimy i rozpoczniemy wspólny projekt!

    Skorzystaj z formularza i zapytaj o ofertę    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności